VISULAS 532s-VITE

VISULAS 532s-VITE

By 
(0 votes)

 VISULAS 532s/532s VITE

این لیزر دایود سبز رنگ با سیستم خنک کننده ترموالکتریک داخلی خود یکی از قدرتمندترین لیزرهای شبکیه در بازار می باشد.  VISULAS 532s به صورت اختصاصی جهت لیزر شبکیه ، ترابکولوپلاستی و ایریدوتومی در درمان گلوکوم طراحی شده است. سیستم زوم ™ParFocus این دستگاه یک نقطه لیزر کاملا هموژن و شارپ راروی شبکیه تولید می کند که حداقل اثرات گرمایی را روی قرنیه دارد. مدلVISULAS 532s VITE  در روشهای تابش چند نقطه ای لیزر (pattern) جهت انجام لیزر های PRP و Grid-photocoagulation  مورد استفاده قرار می گیرد.

یک رشته خطی با ماکزیموم 12 پالس لیزر با فشار تنها یک دکمه روی اسلیت لامپ به شبکیه تابانده می شود.
همچنین فیلتر ایمنی ClearView™ که به صورت اتوماتیک در زمان فعالسازی بیم لیزر در جای خود قرار می گیرد ،نه تنها از پزشک در مقابل اشعه لیزر محافظت می کند بلکه تصویر اسلیت لامپی با رنگ های واقعی فراهم میکند.

مشخصات فنی :

نوع لیزر                 لیزر حالت جامد با فرکانس دوبرابر شده
طول موج               532nm
تک پالس:             طول پالس  10-2500ms,cw
                         زمان بین پالسها     100-6000ms
مدل VITE :           طول پالس       20-50ms

 

دانلود کاتالوگ

Read 2408 times Last modified on Sunday, 23 April 2017 20:17
Super User

شركت مارستان با بهره گیری از بیش از ۳۰ سال سابقه و تجربه به همراه نیروی انسانی خود موفق شده است خدمات ارزنده‌ای در مراکز بیمارستانی، دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور ارائه نماید. مارستان با سابقه طولانی در زمینه ارائه، نصب و راه اندازی و خدمات فنی پس از فروش تجهیزات و لوازم مختلف آزمایشگاه‌های تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی، دارای نمایندگـی انحصاری شرکت‌هـای معتبر اروپائی می‌باشد

شبکه های اجتماعی

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از آخرین اخبار و رویدادهای ما مطلع شوید
با تشکر از شما