OCT-Angioplex

OCT-Angioplex

By 
(0 votes)

 

CIRRUS HD OCT

این دستگاه حاصل تجربه گرانبها و نوآوری مداوم کمپانی زایس می باشد. سیستم اسکنر بی نظیری که در این دستگاه بکار رفته است باعث می شود که جزئیات آناتومیک با کیفیتی بالا و برای محدوده وسیعی از بیماران نمایش داده شوند. دستگاه  CIRRUS HD OCT در دو مدل 500و 5000 به بازار عرضه شده است.

برخی از کاربردهای این دستگاه که مجهز به سیستم پیشرفته تصویربرداری با وضوح بالا (HD) می باشد عبارتند از : تهیه نقشه HD ازILM(Inner Limiting Membrane) ، تهیه نقشه HD از RPE ( Retinal Pigment Epithelial) ، تهیه نقشه HD از ضخامت شبکیه ،تهیه نقشه های مرتبط با آنالیز RNFL ،تصویربرداری HD از فوندوس و ارایه تصویر HD سطح مقطعی از لایه های شبکیه.

از قابلیت های بی نظیر این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

-    با قابلیت ثبت B-Scanها با فواصل بسیار کوچک، امکان تشخیص بیماری در منطقه ای کوچکتر از یک تار موی انسان را فراهم می سازد.
-    منطقه Fovea تشخیص داده  می شود.
-    به راحتی قابل تنظیم می باشد و کار را برای کاربر آسان کرده است
-    مدل 5000 قابل تبدیل به OCT/Angioplex می باشد.
-    گزارشی تکمیلی(GPA) از تغییرات دیسک بینایی و RNFL به منظور مقایسه سوابق بیمار در اختیار قرار می دهد.

 

دانلود فایل

 

مشخصات فنی:


 

Read 3015 times
Super User

شركت مارستان با بهره گیری از بیش از ۳۰ سال سابقه و تجربه به همراه نیروی انسانی خود موفق شده است خدمات ارزنده‌ای در مراکز بیمارستانی، دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور ارائه نماید. مارستان با سابقه طولانی در زمینه ارائه، نصب و راه اندازی و خدمات فنی پس از فروش تجهیزات و لوازم مختلف آزمایشگاه‌های تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی، دارای نمایندگـی انحصاری شرکت‌هـای معتبر اروپائی می‌باشد

شبکه های اجتماعی

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از آخرین اخبار و رویدادهای ما مطلع شوید
با تشکر از شما