فوندوس کمرا و آنژیوگرافی

فوندوس کمرا و آنژیوگرافی

By 
(1 Vote)

Visucam 500

این وسیله جهت عکس برداری از شبکیه با کیفیت تصویر فوق العاده به کار می‌رود. تنوع در تولید این دستگاه به کاربر این توانایی را می‌دهد که دستگاه را با قابلیت‌های عکسبرداری، فلورسان و یا آنژیوگرافی انتخاب کند.
طراحی این وسیله به گونه ای است که فضای کمی را اشغال کند و طیف وسیعی از عملکرد، از گرفتن تصاویر تا آنالیز را انجام دهد، که این مسآله باعث بهینه شدن فرایند معاینه و تشخیص می گردد. خصوصیات فنی آن عبارتند از :
• گرفتن تصویر با زاویه میدان°30 و 45°
• گرفتن تصویر در حالات مختلف رنگی، عاری از نور قرمز، آبی و قرمز. همچنین تصاویر از ناحیه قدامی و آنژیوگرافی فلورسان
• فیلترهای FA از نوع exciter و barrier و فیلترهای IR, UV از نوع barrier
• فاصله زمانی گرفتن تصاویر 1.5-2 ثانیه
• قطر مردمک mm≤4
• برای حالت کارکرد مردمک کوچک و با زاویه (30°) mm≤3
• فاصله کاری 40mm
• سنسور گرفتن تصویر CCD 5 megapixels

دانلود فایل

 

VISUCAM 224

این دستگاه یک فوندوس کمرا با سنسور 24 مگاپیکسلی می باشد که تصاویر با کیفیت بالا جهت تشخیص رنج وسیعی از بیماری های شبکیه را ارائه می دهد.

این دستگاه مجموعه کاملی از کلیه تست های فوندوس اتوفلورسانس (FAF)،color ، red-free ،red و blue را در اختیار کاربر می گذارد و تصاویری با رزولوشن بالا ارائه می دهد.

مشخصات فنی دستگاه :

زاویه میدان دید 45° و 30°

مدهای تصویر برداری:

Color, red-free, blue, red and fundus autofluorescence images, stereo pairs, images of the anterior segment

 

VISUCAM 524

آنژیوگرافی و فوندوس کمرای جدید زایس با کمک یک سنسور 24 مگاپیکسلی ، تصاویری ارایه می دهد که بدون نیاز به مردمک دیلاته برای تشخیص و مانیتور رنج وسیعی از بیماری های چشمی نظیر گلوکوم ،Diabetic Retinopathy،AMDو مطالعات Choroidal Melanomas کمک بزرگی است.

تصاویر با رزولوشن بالا، دوربین دارنده کلیه مدهای تصویربرداری ،طراحی ساده، کاربری آسان از دیگر مزایای این دستگاه می باشد.

رزولوشن ultra-highو وضوح بالای تصاویر این دستگاه این امکان را به شما می دهد که منطقه مورد نظر خود را انتخاب و برای دیدن جزییات آن را بزرگ نمایی کنید.

مشخصات فنی :
زاویه میدان دید  45°  و 30°
مد های تصویر برداری:
Color, red-free, blue, red and fundus autofluorescence images, stereo pairs, images of the anterior segment, fluorescein angiography, ICG angiography (optional)
سایز مردمک       ≥4.0 mm
                       ≥3.3mm (30° mode)               

 

 

Read 3581 times Last modified on Saturday, 20 May 2017 13:07
Super User

شركت مارستان با بهره گیری از بیش از ۳۰ سال سابقه و تجربه به همراه نیروی انسانی خود موفق شده است خدمات ارزنده‌ای در مراکز بیمارستانی، دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشور ارائه نماید. مارستان با سابقه طولانی در زمینه ارائه، نصب و راه اندازی و خدمات فنی پس از فروش تجهیزات و لوازم مختلف آزمایشگاه‌های تحقیقاتی، صنعتی و آموزشی، دارای نمایندگـی انحصاری شرکت‌هـای معتبر اروپائی می‌باشد

شبکه های اجتماعی

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید.

خبرنامه

با عضویت در خبرنامه ما از آخرین اخبار و رویدادهای ما مطلع شوید
با تشکر از شما